Skocz do zawartości
DjPatriq

#16 Pytanie dnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie eFantazjowicze !

Pytanie na dzisiaj brzmi:

Jaki był twój największy przypał w szkole ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas w-fu trafiłem dyrektora piłką i myślał., że zrobiłem to specjalnie i miałem mieć przypał ale nauczyciel od w-fu ogarnął sytuacje. wiem, nie jakiś duży przypał ale  nic większego nie miałem

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W technikum z kolegami na okienku poszlismy na browara. Skończyło się ze wypiłem trzy. Nigdy nie byłem tak rozmowny na polskim jak tamtego dnia. 

Przypału nie było bo albo nie ogarnęła ze pół klasy było wstawiona albo pijana albo nie chciała mi zrobić przypału bo mnie lubiła.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

mam jeszcze dużo czasu na przypały ,ale największe to chyba krzyknąłem kurwa na korytarzu i nauczyciel to usłyszał i trochę przypał ,ale to jeszcze nie koniec.  Mój kolega w toalecie stanął na rurę od kibla i urwała się ( była plastikowa) no więc mój kolega spuścił wodę i zalał toaletę hehe.  Jeszcze pamiętam ,że z kolegami wykręciliśmy 2 klamki od kabin toaletowych. W szkole mamy takie swoje miejsce i tam są drzwi do kantorków ( rzadko używane ) i raz (kolega od rury) zaczął rzucać ławką i zrobił dziurę( w tych drzwiach można dać klamkę do góry). Trochę tego dużo wiem , a to jeszcze nie koniec.. W sali geograficznej ukradliśmy 3 kluczę od szafek... Tylko tyle pamiętam a to było w poprzednim roku szkolnym, w tym roku jest spokój :))  Pozdr00 😄

Edytowane przez Dubiel
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.