Skocz do zawartości
Homem3408

Odwołanie do bana [「Homem」]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby zbanowanej: 「Homem」
Powód bana: Vac na starym koncie
Link do bana: https://sbans.efantazja.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:517600428&advType=steamid&Submit
Data, godzina oraz miejsce zaistniałej sytuacji: 4.11.2019 około godziny 18
Opis sytuacji: Urbi(On dał mi bana) był ze mną w teamie a ja powiedziałem że na starym koncie mam vaca po czym on 5 minut po tym dał mi bana. Vaca na starym koncie mam dlatego że kiedyś gdy gra mi się znudziła grałem na haxach. Po jakimś czasie wróciłem do csa i jestem na nowym koncie i gram na nim. Serwer ten polecił mi kolega i bardzo fajnie się na nim gra dlatego proszę o unbana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Osoba posiadająca VAC bana na swoim koncie steam (poprzednie konta także brane są pod uwagę) otrzymuję z automatu perma na naszej sieci.

Skoro raz Ci sie gra znudziła i zacząłeś cheatówać to i drugim razem Ci się znudzi 😉

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpie bo wtedy grałem ponad 2 lata ciągle a teraz gram z przerwami więc raczej mi się nie znudzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się przyznałeś że haxowałeś i oczekujesz unbana? To jakiś żart na dobranoc.... Na tej sieci haxy nie grają! 

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Administracja eFantazja.com

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.