Skocz do zawartości
skryton

yoow many

Rekomendowane odpowiedzi

Yooow many z racji, że mam w planach zostać z wami na dłużej wypadałoby się przywitać.

Więc no nazywam się Patryk mam niestety dopiero 17 lat. Moim hobby jest właściciel forum, szybkie f000rki, fajne d00peczki i narkotyki wiecie prawilny zi00meczek i wgl. A tak na serio to moim hobby jest koszykówka, programowanie, oraz motoryzacja. Większość swojego wolnego czasu spędzam na balowaniu ze znajomymi, chodzeniu na siłownię, oraz graniu w takie gry jak CS:GO, CS 1.6, FiveM, oraz czasami MTA.

Ogólnie to znalazłem się u was dzięki ejmenowi (DjPatriq), około dwa lata temu, dużo razem graliśmy na serwerach typu JailBreak w CS 1.6. Ale po czasie, kontakt się jakoś urwał, kilka dni temu zauważyłem, że reklamuje wasze forum, więc wszedłem i jestem. Więc proponuję jakiś awansik dla niego XD.

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj mój imienniku 😄

PS: Jak możesz grać w CS:GO, fivem jak ci komputer na to nie pozwoli heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, skryton napisał:

Więc no nazywam się Patryk mam niestety dopiero 17 lat. Moim hobby jest właściciel forum, szybkie f000rki, fajne d00peczki i narkotyki wiecie prawilny zi00meczek i wgl.

Mnie to nie rozbawiło. Tak czy inaczej witam w naszych skromnych progach.

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ELO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam i ja również. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hallo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.