Skocz do zawartości
DjPatriq

Podanie na moderatora DjPatriq

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk

Wiek: 15                                                                                Ile godzin poświęcasz na przeglądanie naszego forum:   Różnie bywa, ale często dziennie około 1-3 godzin.

Opisz siebie: Mam na imię Patryk i mam 15 lat. Mieszkam w województwie podkarpackim w miejscowości Dębica. Zajmuje się głównie grą na keyboardzie oraz grafikami. Jestem miłą oraz kulturalną osobą. Umiem zachować się w sytuacjach wymagających cierpliwości i nie tylko.

Dlaczego Ty powinieneś zostać moderatorem: Myślę, że jestem miłą osobą która zachowuje dobry kontakt z graczami. Lubię pomagać innym,gdy potrzebują tej pomocy. Będę starał się być obecny na forum, kiedy tylko będę mógł, umiem również zachować humor, pożartować.

Uwagi do podania: Chyba brak 😄

Edytowane przez DjPatriq
  • Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie i pięknie. Jesteś kompletnie nieznany w naszej społeczności co jest sporym minusem. Plus trzeba wyjaśnić Twoje stanowisko na partnerskiej sieci Venatuss ( Twój profil ).

Jeśli wszystko wyjaśnimy i okażesz się w porządku to będę na tak 🙂

• Lubie to! 1

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(Nie mg edytować) Jeżeli chodzi o moje stanowisko na sieci Venatuss to napisałem rezygnację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisz mi na PW czemu

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że bardziej przydałbyś się jako grafik. Potrzeba nam teraz sporo ciekawych bajerów na nowy styl 🙂 Aczkolwiek jeśli chciałbyś redagować też coś na forum (pytanie dnia, ciekawe informacja itd) daj znać.

• Lubie to! 1

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!

Zgłoś się do Opiekuna prowadzącego serwer o przeprowadzenie rozmowy na naszym DISCORDZIE!

ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO DISCORDA KLIKNIJ

TUTAJ

Administracja eFantazja.com

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.