Skocz do zawartości
Himen69

CSGO ONLY MIRAGE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby zbanowanej: Himen69
Powód bana: nabijanie topki z kolegą , podpowiadanie
Link do bana: https://sbans.efantazja.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:149504872&advType=steamid&Submit
Data, godzina oraz miejsce zaistniałej sytuacji: 10-06-19 22:04
Opis sytuacji: Grając samemu dostałem bana za grę z kolegą. Jak kolega jest od 5 minut ponieważ zaprosiłem go do znajomych na steam i chciałem dowiedzieć się więcej o serverze itp. nie wiem co może sugerować "nabijanie topki" - sprawdzenie ile punktów dostaje się za poszczególne zabicie czy nożem, he, molotov, lub zdefowanie paki (Nie przeszkadzając graczom ponieważ byliśmy we dwoje na serverze). Grałem sobie 4fun na serverze bez słuchawek na volume 0.01 i muzyką na głośnikach (na początku chwilę grałem na słuchawkach koło 5 minut) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowiadaliście sobie na komunikatorze. Jak twój kolega ginął nic nie mówił w grze a ty wiedziałeś gdzie jest przeciwnik.Zgodnie z regulaminem 
podpowiadanie=cheatowanie. 

11 minut temu, Himen69 napisał:

Opis sytuacji: Grając samemu dostałem bana za grę z kolegą. Jak kolega jest od 5 minut ponieważ zaprosiłem go do znajomych na steam 

Zauważ ,że jak kolega dał pomysł to od razu napisałeś ,że to super pomysł a konto stworzyłeś 2 minuty przed postem kolegi.Wydaje mi się ,że to troszkę próba oszustwa administracji takie jest moje zdanie.

Jestem na NIE

Edytowane przez Dubiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam.

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Himen69 a powiedz mi jedno, skoro znacie się od 5 minut, to czemu 5 stycznia napisałeś mu komentarz na profilu ?

• Haha 5

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Shaq111akaRzeznik napisał:

@Himen69 a powiedz mi jedno, skoro znacie się od 5 minut, to czemu 5 stycznia napisałeś mu komentarz na profilu ?

ponieważ grałem z nim matchmaking poprzez znajomego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Himen69 tam dużo wcześniej też do siebie pisaliście na profilach, ale ogólnie powiem Ci, że piękna ta twoja historia... szkoda, że jakoś Ci nie wierzę ...

• Lubie to! 2

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Shaq111akaRzeznik napisał:

@Himen69 tam dużo wcześniej też do siebie pisaliście na profilach, ale ogólnie powiem Ci, że piękna ta twoja historia... szkoda, że jakoś Ci nie wierzę ...

to samo nie wierzę w twe bajki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie sprawa prosta jak 2+2. Ale bajkę ładną wymyśliłeś

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Shaq111akaRzeznik napisał:

a co najlepsze ten komentarz co jest z 25 grudnia chyba, to kilka tyg wczesniej faceita z nim grał xD

No ale pewnie przypadek, wtedy sie jeszcze nie znali :X

• Haha 3

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje odwołanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Administracja eFantazja.com

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.