Skocz do zawartości
kwadrat

BAN CSGO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby zbanowanej: ;-
Powód bana: multi hack
Link do bana: https://sbans.efantazja.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:455854725&advType=steamid&Submit
Data, godzina oraz miejsce zaistniałej sytuacji: 0.6.10.2019 14:11 only mirage 
Opis sytuacji: Dostałem bana za to ze gram jak dla mnie dobrze ,,nawet,, i myśle ze nie powiniennem dostać bana prosze o rozpatrzenie zaistniałej sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, przejrzałem sobie całe demko z tego ostatniego meczu w którym zostałeś zbanowany.

Link do demka : https://www93.zippyshare.com/v/RdAXDbPx/file.html

Pozwól że sobie to rozpiszę :

Wynik 6-7, wychodzisz rampą i idealnie wcelowujesz się na gościa który stał na defaulcie na A na skrzynkach po czym zabijasz go przez smoke.
Wynik 6-8, stoisz na rampie i idealnie wodzisz celownikiem za gościem ustawionym na CT przy tickecie, nawet oddajesz kilka celnych strzałów zabierając mu trochę hp.
Wynik 8-9, jesteś na A, na defaulcie obrócony w stronę "kanapki" po czym Twój celownik idealnie ustawiony jest na modelu zawodnika który wchodzi od Connecta, po czym wchodzi na schody a Ty ot tak zabijasz go strzałem w głowę z defaulta.
Wynik 9-9, przechodzisz do laddera i idealnie wcelowujesz się na gościa stojącego w jungli, delikatnie wychylasz i zabijasz go 😉
Wynik 10-9, podchodzisz pod smoke rzucony na rampę (Jest tam jeden z zawodników TT), obracasz się w stronę schodów (w tym momencie zawodnik TT zaczyna powoli przechodzić przez smoke), po czym Ty po raz kolejny obracasz się w idealnym momencie w stronę rampy i zabijasz przechodzącego przez smoke gracza.
Wynik 12-9, podchodzisz na shifcie pod Connect, trzymasz smoke (underem przechodzi 2 graczy na shifcie), rzucasz sobie smoke "one way" po czym przechodzisz przez niego, zabijając jednego zawodnika TT w plecy stojącego pod oknem, w okolicach boosta po czym idealnie wychylasz na kolejnego zawodnika będącego w underze i zabijasz go HS-em. Po zabiciu zawodnika z undera obracasz się w stronę boxów (Za którymi stoi shaq) masz przed sobą smoke i strzelasz sobie pojedyncze strzały mniej więcej w miejsce gdzie porusza się shaq.

Rozpisałem sobie ten mecz, bo na reszcie całości Twoich akcji nie widziałem. Ale pamiętam Twoje idealne skany przez smoke  😉

Edytowane przez -macher-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto jeszcze to demko z rana przejrzeć bo to nie jest normalne ze kilka razy przez smoka siez abija

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pemol1212 napisał:

warto jeszcze to demko z rana przejrzeć bo to nie jest normalne ze kilka razy przez smoka siez abija

5 minut temu, -macher- napisał:

Okej, przejrzałem sobie całe demko z tego ostatniego meczu w którym zostałeś zbanowany.

Wynik 6-7, wychodzisz rampą i idealnie wcelowujesz się na gościa który stał na defaulcie na A na skrzynkach po czym zabijasz go przez smoke.
Wynik 6-8, stoisz na rampie i idealnie wodzisz celownikiem za gościem ustawionym na CT przy tickecie, nawet oddajesz kilka celnych strzałów zabierając mu trochę hp.
Wynik 8-9, jesteś na A, na defaulcie obrócony w stronę "kanapki" po czym Twój celownik idealnie ustawiony jest na modelu zawodnika który wchodzi od Connecta, po czym wchodzi na schody a Ty ot tak zabijasz go strzałem w głowę z defaulta.
Wynik 9-9, przechodzisz do laddera i idealnie wcelowujesz się na gościa stojącego w jungli, delikatnie wychylasz i zabijasz go 😉
Wynik 10-9, podchodzisz pod smoke rzucony na rampę (Jest tam jeden z zawodników TT), obracasz się w stronę schodów (w tym momencie zawodnik TT zaczyna powoli przechodzić przez smoke), po czym Ty po raz kolejny obracasz się w idealnym momencie w stronę rampy i zabijasz przechodzącego przez smoke gracza.
Wynik 12-9, podchodzisz na shifcie pod Connect, trzymasz smoke (underem przechodzi 2 graczy na shifcie), rzucasz sobie smoke "one way" po czym przechodzisz przez niego, zabijając jednego zawodnika TT w plecy stojącego pod oknem, w okolicach boosta po czym idealnie wychylasz na kolejnego zawodnika będącego w underze i zabijasz go HS-em. Po zabiciu zawodnika z undera obracasz się w stronę boxów (Za którymi stoi shaq) masz przed sobą smoke i strzelasz sobie pojedyncze strzały mniej więcej w miejsce gdzie porusza się shaq.

Rozpisałem sobie ten mecz, bo na reszcie całości Twoich akcji nie widziałem. Ale pamiętam Twoje idealne skany przez smoke z rana 😉

szkoda ze banujecie dobrych graczy jak grasz w csa to wiecie mniej wiecej jak sie skanuje ct z rampy obejrzałes demko i widziałes ze co runde rzucam sobie smoke na wyjscie skanuje zawsze to samo miejsce jest luka po prawej widac standrat to samo w konekcie robiłem to samo patrze under  jest gosc i zabijam go goscie sa za paczkami i ich skanuje a jak trafisz kogos to skanujesz goscia cały czas bo wiesz ze trafiłeś wiec ja dalej prosze o unbana 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kwadrat napisał:

szkoda ze banujecie dobrych graczy jak grasz w csa to wiecie mniej wiecej jak sie skanuje ct z rampy obejrzałes demko i widziałes ze co runde rzucam sobie smoke na wyjscie skanuje zawsze to samo miejsce jest luka po prawej widac standrat to samo w konekcie robiłem to samo patrze under  jest gosc i zabijam go goscie sa za paczkami i ich skanuje a jak trafisz kogos to skanujesz goscia cały czas bo wiesz ze trafiłeś wiec ja dalej prosze o unbana 

Hmm, mówisz że co rundę skanujesz to miejsce na CT a na demku tak nie było. Wyszedłeś sobie rampą i ot tak przeskanowałeś gościa który stał na skrzynce, a przez smoke nie mogłeś go widzieć przecież 🙂  Zresztą, każdą rundę w której coś znalazłem masz rozpisaną, więc jeśli prosisz o unbana to powinieneś też odnieść się do wszystkich Twoich podejrzanych akcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje akcje sa bardzo podobne kazde a np na shorcie robiłem podobnie a ogl sobie demka micha z vp robie podobnie na mirku i własnie robie tak jak on a na rampie podobnie dobie wardell pewnie nie ogl ich meczu / demek a ja własnie sie wzoruje od nich 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, -macher- napisał:

Link do demka : https://www93.zippyshare.com/v/RdAXDbPx/file.html

Rozpisałem sobie ten mecz, bo na reszcie całości Twoich akcji nie widziałem. Ale pamiętam Twoje idealne skany przez smoke  😉

A więc runda 6-7 z rampy słychac przeciwnikow ktorzy stoją na standardzie wiec to chyba normalne ze wiem gdzie był a zabiłem go przez smoke bo padło info bodaj ze od filpa ze gosc jest na standardzie na skrzykach 

6-8 one way na rampie i widac ct robie tak czesto ze strzelam przez smoke a jak go trafiłem raz to normalnie ze bede strzelał dalej bo widac ze mu hp zabrałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc runda 6-7 z rampy słychac przeciwnikow ktorzy stoją na standardzie wiec to chyba normalne ze wiem gdzie był a zabiłem go przez smoke bo padło info bodaj ze od filpa ze gosc jest na standardzie na skrzykach 

6-8 one way na rampie i widac ct robie tak czesto ze strzelam przez smoke a jak go trafiłem raz to normalnie ze bede strzelał dalej bo widac ze mu hp zabrałem 

8-9 normalny strzał bodajrze z deagla norma ...

9-9 słyszałem ich jak wchodzą do jungli i go zabiłem daj głośniej csa też usłyszysz 

10-9 gosc tupał przed smokiem a padło ino con obruciłem sie a on wtedy wyszedł i zaczał do mnie strzelac nie zabił mnie odrazu odwrociłęm sie i go zabiłem wtedy 

12-9 jak chodziłem do con to zawsze rzucałem smoke takiego samego właściwie a to ze kolega nie był wcelowany w con to nie moja wina a jak zabiłem goscia wtedy poszedłem sprawdzic undera całęgo był gosc i go zabiłem normalnie a konćzył sie wtedy smoke na midzie ktorego rzuciłem był gosc w oknie (moj) strzełiłem trafiłem i wiecej zacząłem strzelać 

Myśle ze zrozumiecie i rozpatrzycie kolejny raz moją prośbe o unbana z gory dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, do akcji wkracza spec od dem. 

Dziękuję za rozpisanie i za odpowiedzi. Zaraz to przeanalizuje 🙂

@Shaq111akaRzeznik możesz dołączyć 

• Haha 1
By Shaq111akaRzeznik,

Zaraz sobie popatrzę. Tylko sobie gorący kubek zrobię do tego pięknego filmu :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem te demko gdzie zabijałeś przez smoki

I w większości to granie na słuch +plugin od dmg

Dla mnie czysty

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.