Skocz do zawartości
Bb3lzi

Skarga na Admina filipOw

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby zgłaszanej: filip0w
Steam ID osoby zgłaszanej: STEAM_1:0:1122605
Nick zgłaszającego: Bb3lzi
Data, godzina oraz miejsce zaistniałej sytuacji: 16/08/2019 Godzina 17:13 
Opis sytuacji: Wchodzę na serwer Byli dwaj Admini jeden z skargi czyli filip0w a drugi nowy Admin lubelek (przepraszam jak 
błędnie wpisałem nick ). W pewnym momencie jedne drugiego się pyta czy go Sprawdzamy a Admin filip0w Powiedział nie ma sensu i od razu 
dał mu bana . Chodziło im o to  , że dał dwie ładne peski z deagla wyżej wymienionym Adminą 
Ja kulturalnie napisałem do nich ale chyba pierw się go sprawdza 
po czym Admin filip0w Powiedział  , że go sprawdził .
Potem dodał jeszcze cytuje : 
" Po chuj się wpierdalasz b3lzi  o chuj ci chodzi " 
Odezwałem się mówiąc ale chyba pierw się sprawdza gracza ja bynajmniej tak robiłem jak byłem adminem . 
Dlatego pisze tą skarge Demko dodam jak skończy się mapa 🙂
Pozdrawiam 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Bb3lzi napisał:

sprawdza gracza ja bynajmniej tak robiłem jak byłem adminem . 

Niby tak robiłeś, aczkolwiek były 2 unbany, bo albo brak dowodów albo czysty.

Jeżeli ban był niesłuszny to poszkodowany powinien sie odwołac i wtedy mozna demko sprawdzac

• Lubie to! 2

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pemol1212 Ale nie o to mi chodzi na moje może być odpalony ale na moje powinien iść na specta 

A to odzywka byłą nie na miejscu 

Tyle ode mnie pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Razem z Lubelakiem obserwowaliśmy gracza od kilku rund, po czym mnie zabił i  Lubelaka, sprawdź demo i zobacz, biega patrząc się w podłoge, nagle widzi przeciwniki i nagle celownik na głowę... i bania... 

@LuBeLaKjest świadkiem..

Jeżeli chodzi o wyzwisko

36 minut temu, Bb3lzi napisał:

" Po chuj się wpierdalasz b3lzi  o chuj ci chodzi " 

Nie było to tak, ponieważ powiedziałem Ci że wiem co mam robić i nie wpierdalaj mi się, tak, użyłem bluzga, bo najpierw na priv Jesteś miły, potem tracisz admina (czy tam sam odchodzisz), potem wchodzi do nas na eFantazje z reklamą innej sieci.. 

Tak nie zachowuje się dorosła osoba.

Rozumiem jeżeli dostanę naganę za przekleństwo ale nie dopuszczę aby była osoba z administracji wchodziła na serwer i robiła syf z reklamą innej sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie że zaczynasz delikatnie szukać dziur w całym kolego, w mojej opinii również pan nie był czysty. Pamiętaj że jeśli zginie któryś z nas widzimy kamery graczy i mozemy ocenić. Jeśli gość byłby czysty myślę że napisałby sam skargę na forum.

• Lubie to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ufam doświadczeniu @filip0w oraz @LuBeLaK. Jeśli gracz nie przyszedł się odwołać to znaczy, że nie był czysty. Belzi, największe problemy z tym, kto nie gra czysto miałeś Ty. Na argumenty skąd gracz mógł wiedzieć gdzie przeciwnik był odpowiadasz "ale skąd on wiedział". Chyba rzeczywiście zaczynasz szukać dziur w całym i czepiasz się wszystkich po kolei. 

Filipow i zaden admin tutaj nie banuje za czity impulsywnie. Każdy jest sprawdzany. Wystarczy spojrzeć w dział odwołań. 

Sam osobiście nie wchodzę na specta sprawdzic graczy tylko ginę jak najszybciej i wtedy patrzę 🙂

Zamykam i oddalam skargę bo admin @filip0w nie popełnił błędu a zwłaszcza takiego, za ktory powinien stracić uprawnienia albo dostać uwage do dzienniczka. Jak gracz przyjdzie się odwołać to wtedy spójrz w te tematy, w których gracze przyszli sie odwołać po Twoich sprawdzanych banach. 

Pozdrawiam!

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dodam od siebie jeszcze jedno co do Ciebie @filip0w, w naszym gronie język jest luźniejszy to wiadomo, jednak na serwerze postaraj się zachować więcej kultury. To tyle 😆

• Haha 3

b_560x95.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga na admina/gracza została rozpatrzona negatywnie!

Administracja eFantazja.com

Szef wszystkich szefów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUmieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.